Evool Ne İçin Var?

Evool Ne İçin Var?

Hayat süprizlerle, doğa mucizelerle doludur. Doğanın canlılara sunduğu güzelliklere hayran kalmamak mümkün değildir. Doğanın, toprağın ve doğadan gelen gizemli mucizelerin birleştiği, bütünleştiği ve hayat bulduğu bir kurum olarak doğadan insana inancı ile yola çıkılmıştır.

Her insan özel, özel insan güzeldir. Güzelliğimize güzellik, sağlığımıza sağlık katmak, doğanın sunduğu mucizelere şahit olmak, farkı ve farklılığı fark ettirmek için vardır. Öncelikli olarak ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük bizim için olmazsa olmaz prensibimizdir. Amacımız insanlara daha iyi bir hizmet sunabilmek ve onları bakım ve sağlık ürünleri konusunda bilinçlendirmektir.

Biz Evool olarak; ürünlerimizde tamamen, doğallıktan yanayız. Bilindiğigibi güzellik uğruna harcanan paraların sınırı yoktur. Ancak tüketiciliermizin satın alarak kullandığı birçok üründe maalesef zararlı kimyasal maddeler bulunmaktadır. Tamamen %100 doğal ürünler ile bu tabuyu yıkmak, gereksiz masrafa son vermek ve tüketicilerimizin memnuniyetini sağlamak amaçlı kurulmuş bir şirkettir.

Ar-Gee çalışmaları sonucunda geliştirdiği ürünlerle kimyasal maddelerin ve doğada yok olmayan zararlı kimyasalların doğaya ve en önemlisi insan vücuduna olan zararların hasarlarını telafi etmeyi hedeflemektedir. Kendi geliştiği özel formüllerle Tüketici ve doğa dostu ürünler geliştiren ürünleriyle tüketicilerie yönelik sağlıklı ürünlerini markaları ile sunmaktadır.

Tüketicilerimizin evlerinde kullanmakta oldukları temiz ve doğal yağlarla üretilen el yapımı sabunlar, kremler ve maskelerden oluşan %100 doğal ve güvenilir ürünlerle gelecek nesillerimize daha temiz daha sağlıklı yaşanılabilir bir doğa için tüketicilerimize hizmet vermektedir.